Купить уголь
Угольная платформа Углекс поможет Вам
Получить лучшее предложение на рынке
Как с Вами связаться?

Вход на сайт
Войдите, чтобы отправить сообщение
Вход на сайт
Пользователь с таким номером телефона уже зарегистрирован!

Підприємства вугледобувної галузі 5-29 березня за результатами тендерів уклали угоди загальну суму 895,64 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Більша частина тендерів знову припала на постачання електроенергії. ДП «Регіональні мережі» отримає 679,36 млн грн.

Група голови парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова отримає 52,26 млн грн.: ПП «Консент» (41,49 млн грн.) та ПП «Портекс» (10,76 млн грн.). Минулого року ця група виграла тендери на 1,55 млрд грн., що було четвертим показником серед найбільших угрупувань в вугільній галузі.

ТОВ «Шахта «Шахтарська-Глибока» отримає 15,14 млн грн. Компанія зареєстрована на одного з топ-менеджерів групи Олександра Януковича Сергія Кузяру. Ця фірма вперше виграла державний підряд.

ТОВ «Омега-Авто» Надії і Максима Морозових отримає 32,50 млн грн.

ТОВ «Компанія «Гірничі машини» отримає 28,23 млн грн. Компанія однойменна холдингу в групі Ріната Ахметова зареєстрована на панамський офшор «Севард трейдінг інк».

ТОВ «ВП ДЗВА» Андрія Дмитрієва та Дмитра Холявченка отримає від «ДТЕК ПЕМ – Енерговугілля» 16,71 млн грн. За останні два роки фірма виграла підряди на 73,67 млн грн. виключно у підприємств, які контролюються групою Ріната Ахметова

ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Енергія» отримає 12,43 млн грн. Компанія зареєстрована на одного з керівників «Індустріального союзу Донбасу» Василя Гураля та Костянтина Калуса.

ТОВ «Механік» з групи Віктора Вишневецького («Coal Energy S.A.») отримає 6,71 млн грн. Минулого року компанія отримала підряди на 130 млн грн.

ДП «Луганськвугілля» за 332,58 млн грн. придбало підшипники, сортовий прокат, електроенергію.

ДП «Донбасантрацит» за 172,55 млн грн. замовило електроенергію.

ДП «Селидіввугілля» за 148,92 млн грн. замовило електроенергію.

ПАТ «Лисичанськвугілля» за 79,74 млн грн. замовило електроенергію та постачання гарячої води.

ДП «Орджонікідзевугілля» за 63,35 млн грн. придбало вузли та деталі для автомобілів, підшипники, шини, акумулятори, послуги з монтажу, технічного обслуговування і ремонту машин та устаткування для добувної промисловості.

ДП «Шахтарськантрацит» за 43,38 млн грн. придбало комплекс обладнання з кріпленням КПГ «Спутник», лавокомплект для оснащення лави № 1 ш/у ім. 17 партз’їзду.

ДП «Донецька обласна дирекція з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств» за 21,94 млн грн. замовило послуги з навантажування та розвантажування вантажів, послуги залізничного транспорту на вугільних складах, обслуговування аварійно-рятувальними службами.

ПАТ «ДТЕК ПЕМ – Енерговугілля» за 16,72 млн грн. замовило роботи для реалізації першої черги інвестиційного проекту: «Технічне переоснащення ПС 110/6 кВ «Скочинського». Модернізація обладнання».

ДП «Львіввугілля» за 14,95 млн грн. придбало лісоматеріали та вантажні перевезення.

ДП «Укршахтгідрозахист» за 1,06 млн грн. замовило послуги зі знезараження шахтних вод у процесі водовідведення водовідливних комплексів шахт «Красний Октябрь» і №9 «Капітальна».

ДП «Шахта Крепінська» за 0,31 млн грн. замовило послуги автотранспорту по перевезенню працівників.

ДП «Луганська Обласна дирекція з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств» за 0,11 млн грн. замовило послуги аварійно-рятувального призначення 5 ВГРЗ, шахти Ворошиловська, Алмазна, Запорізька.

Источник материала: http://nashigroshi.org/2013/04/01/tyzhnevyj-vuhleprom-efremov-rozzhyvsya-sche-52-miljonamy/